بستگی پاک

چقدر سادگی اشیاء اطرافم خوبست.چقدر برگ ها خوب و نزدیک اند.چقدر ابرها همیشه صمیمی اند.چقدر گاهی همه چیز خوب می شود و من سرشار می شوم از این خوبی،از این زیبایی پنهان!

باید به دنبال زیبایی لحظه ها برویم،زیبایی خوبی که نه خیلی دور، جایی پنهان شده ،تا مبادا بی جستجو قدرش را ندانیم.

چقدر خوشبختی گاهی پایین تر می آید.

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوبل

"تا مبادا بی جستجو قدرش را ندانیم." [قلب] آره این لحظه ها رو در حد خودم تجربه کردم... وقتی پر از حس امید و زندگی میشی، لحظه ها چه قشنگ میشن !

مهشید

چقدر خوبه آواز زندگی رو از بین این همه همهمه میشنوی... شاد باشی!

فرزانه..

تو پریده ای از رویا_ اشک نارنجی و بر باله ی نور سجاده میکشی و کبوتران رهایی که بر سینه ات می تپند خوشبحالت از این همهمه بیرون بیا که چشم انداز تو نیست[گل]

مینیمالی

خوشبختی با تعریف ما از زیبایی ، خوبی ، خوشی ، لذت ، رابطه داره مثلا یه زمانی ما می رفیتم یه پارک عمومی و میرفتیم تا ته پارک، یه جای دنجی داشتیم که خوشبختی و خوشی و ... رو اونجا احساس میکردیم ، کم کم سطح توقعاتمون بالا رفت ، رفتیم جای بهتر ، بازم خوب نبود ، خلاصه تا جایی زفتیم که فهمیدیم ، ما خودمون هم اونقدرها هم خوب نیستیم ، فهمیدیم خوشبختی برای ما بالا رفته ، یه جو فامیلی بودیم ، همدیگه رو ول کردیم ... حالا میفهمم اونجا چه زیبایی پنهانی داشت !

زندگی خوابها

سلام . ساده و صمیمی در کلام تو موج می زند. زیبا بود. ممنون بابت نظرتون راجع شعرم.

سعیده

و چقدر خوبه که تو برای خوشبختی نیاز به مسائل مادی نداری [لبخند] و چقدر بهار خوبه که همیشه منو یاد قدرت خدا میندازه .. [گل]

امیر

سلام ممنون که اومدی اگه دوست داشتین می تونیم همدیگر را لینک کنیم منتظرتونم

عسل

خوشبختی همیشه پایینه عزیزم .این ماییم که نمی خوایم ببینیمش[لبخند]